Nawiążesz wartościowe znajomości z fantastycznymi ludźmi

Życie przedsiębiorcy może okazać się bardzo samotne – dlatego podzielenie się swoimi marzeniami i aspiracjami z osobami o podobnym toku myślenia sprawia, że poczujesz, iż nie jesteś pozostawiony sam sobie! I oczywiście, że poprawisz swoje rokowania, bo przecież spędzisz więcej czasu w towarzystwie ludzi podobnie patrzących na świat.

Podejmij wyzwanie

Grupa Mastermind rzuci Ci wyzwanie, abyś w pełni mógł wykorzystać  potencjał swojej firmy. W codziennym zarządzaniu firmy łatwo jest zboczyć z wyznaczonej ścieżki. Z Grupą Mastermind zawsze pozostaniesz na właściwej drodze do rozwoju.

Odpowiedzialność

Pod koniec każdego spotkania otrzymasz plan działania oraz zadania jakie musisz wypełnić przed następnym spotkaniem, do których będziesz zmotywowany przez grupę. Potrzeba prawdziwej dyscypliny do osiągnięcia sukcesu w każdym przedsięwzięciu. Trzymanie w ryzach przez  kolegów z  grupy gwarantuje utrzymać zdyscyplinowane zachowanie niezbędne do osiągnięcia sukcesu w biznesie

Burza mózgów

Podziel się swoimi pomysłami i rozwiązaniami z grupą Mastermind. Jeśli nie jesteś pewien co będzie Twoim kolejnym krokiem, czy jaki kierunek działania podjąć,  moc grupy Mastermind wdepnie z siłą, aby wrzucić Cię z powrotem  na odpowiedni tor!

Opinie

Na temat jak rozwiązać swoje problemy biznesowe  zasięgnij się porad od osób, które osiągnęły sukces.  Możliwe, że masz problemy z pracownikami lub też stawiasz czoła wyzwaniom finansowym. Pozwól rozwiązać je grupie. Pamiętaj, w grupie wszyscy mają ten sam cel – każdy pomaga  sobie nawzajem i rozwija swoją działalność. Nie ma ukrytych kontekstów. Każdy gra w tej samej drużynie!

Wsparcie

Czasami prowadzenie działalności jest trudne i wiąże ze sobą wiele wyzwań, które mogą być przytłaczające. Być może posiadasz „trudnego pracownika” lub też posiadasz problem prawny. Istnieje prawdopodobieństwo, że znajomi z Mastermind doświadczyli tego samego. Cała skarbnica wiedzy na temat rozwiązania problemów nigdy się nie wyczerpie. A ponad wszelakimi biznesami, nawiążesz głębokie i ważne przyjaźnie.

Ukierunkowanie i jasność

Czasami codzienne działania na rzeczy firmy mogą nas rozpraszać. Mastermind będzie utrzymywał Cię na dobrym torze działania. Właśnie wtedy kiedy będziesz tracił kierunek swoich działań grupa pomoże Ci i dodatkowo podpowie dlaczego jesteś w tym biznesie i jaki jest twój cel.

Lepsze podejmowanie decyzji

Łatwo jest odkładać decyzje na potem – ale z grupą Mastermind będziesz miał swój własny zespół, który doda Ci pewności siebie w podejmowaniu ważnych decyzji

Zwiększona pewność siebie

Lepsze podejmowanie decyzji oznacza większe zaufanie do siebie i pewność. Większe zaufanie rozprzestrzenia się za pośrednictwem organizacji i inspiruje wszystkich do lepszych działań. Będziesz czuć się dobrze. Będziesz czuć się bardziej pewny siebie.

Kreatywność

Szukasz nowych pomysłów na swoją firmę? Czy może masz nowy pomysł dla swojego przedsiębiorstwa? Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojego pomysłu? Mastermind da Ci wiele pomysłów i podpowie co możesz ulepszyć w swoich.

Zwiększenie zysków

Wiele firm pozostawia pieniądze (zyski) na stole. Celem grupy jest pomoc w pełny wykorzystaniu każdej napotkanej szansy, która Cię otacza i budowaniu firmy, która osiąga sukces, bo przecież Ci się to należy!

Poznaj nowych partnerów biznesowych

Współpraca jest  kluczową nazwą tej gry. Może okazać się, że znajdziesz kogoś w naszej grupie, kto będzie idealnie pasował do pacy nad twoimi projektami, lub też może być idealną pomocą dla innego członka w tej grupie. Grupa pracuje razem, aby osiągnąć więcej.

„Think bigger”

Nie można nic na to poradzić, ale faktem jest, że możesz wyjść poza swoje granice umysłowe, poza swoją strefę komfortu, kiedy jesteś otoczony niezwykłymi ludźmi, którzy robią niesamowite rzeczy. Członkowie Mastermind pomogą Ci dostrzec potencjał, którego być może nie dostrzegasz.

Rozwijaj swoje umiejętności

Każdy w grupie Mastermind posiada wyjątkowe umiejętności, doświadczenie i znajomości. Każdy jest ekspertem w danej dziedzinie. Każda współpraca w spokojnej atmosferze, prowadząca do jednego celu pomiędzy członkami owocuje nowymi umiejętnościami i zebranymi talentami. Istnieje szczególna energia, która otacza grupę skupioną na osiągnięciu sukcesu, energia, która unosi jednostkę i grupę. W grupie Mastermind uczestnicy podnoszą poprzeczkę poprzez kwestionowanie siebie, tworzenie i realizowanie celów, burzę mózgów, a także wzajemne wsparcie, szczerość, szacunek i współczucie.

Pomoc innym

Zig Ziglar powiedział: „Możesz mieć wszystko to co chcesz w życiu, jeśli tylko pomożesz wystarczająco innym osiągnąć to czego oni chcą”. Zobaczysz osiągniesz wielką satysfakcje pomagając innym przedsiębiorcom w ich działalnościach.

Gorące krzesło

Główną zasadą gry „gorące krzesło” jest zaprezentowanie swojego największego wyzwania czy problemu. To na początek pozwala na wyjaśnienie istoty problemu i stawieniu czoła pomocy jaka powinna być dana. W zamian za to grupa Mastermind zapewni Ci szereg opcji i rozwiązań jakie możesz wdrożyć, dzięki czemu osoba schodząca z „gorącego krzesła” przechodzi z mnóstwem pomysłów i rozwiązań, których pewnie nie mogłaby wygenerować na własną rękę. W większych grupach nie każdy ma szansę na dostanie się do „gorącego krzesła” przy każdym spotkaniu. Lecz nawet Ci „nie siedzący” zawsze odchodzą z nowym, świeżym spojrzeniem i sposobem patrzenia na rzeczy.

Nowe pomysły na firmę

Nowe pomysły na firmę są największą korzyścią z przystąpienia do grupy Mastermind. Są to pomysły wielkie, które wkraczają podczas burzy mózgów, są one świeże, nowe, i nawet nie związane z aktualną działalnością. Siła zasilania umysłów biznesowych podczas spotkania grupy doprowadza do powstania najlepszych pomysłów biznesowych.
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

KONTAKT

Wyślij wiadomość, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Wysyłanie

© 2017 MASTERMINDS.PL

Site is created with ❤️ by Wojciech Laskowski

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account

Przejdź do paska narzędzi