masterminds.pl

masterminds.pl

Istnieją pewne pytania na które musisz sam sobie odpowiedzieć zanim zdecydujesz się na liczbę osób w swoim zespole Mastermind:
1.    Ile czasu potrzeba na każde spotkanie?
Spotkania muszą posiadać początek i zakończenie, a często spotkania, które trwają około 90 minut, bez częstych przerw, nie będą miały w sobie tyle mocy. Aczkolwiek przerwy również  zwalniają tempo pracy i poziom energii . Więc najpierw zdecyduj jak długo powinny potrwać spotkania. Następnie przejdź do drugiego pytania.
2.    Ile czasu jednorazowo powinna zajmować osoba na „gorącym krześle”, aby omówić swój problem i  podjętą decyzje?
Członkowie grupy potrzebują czasu aby zwerbalizować swoje położenie przed tym jak Mastermind rozpocznie się na dobre. Niektórzy członkowie są szybcy i mogą podsumować swój problem w 5 lub mniej minut. Inni potrzebują około10-15 minut, aby tylko przedstawić swoją sytuację. Potem Ty potrzebujesz czasu, żeby wywołać burzę mózgów. Na jednym ze spotkań Mastermind przeprowadzono pewien eksperyment. Nie ustalono żadnych ram czasowych w związku ze spotkaniem, a celem tego było jak naturalnie potoczy się spotkanie. Czasem średnim okazało się 30 minut dla każdego uczestnika na „gorącym krześle”.
W  grupach Mastermind staraj się szukać od 4 do 6 osób na dany zespół. Mniej niż 4 osoby i poziom energii może spaść, a więcej niż 6 członków może spowodować, że po prostu zabraknie czasu. Jednakże jeśli robisz pół dniowe lub całodniowe spotkania możesz śmiało zwiększyć liczbę osób.
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

KONTAKT

Wyślij wiadomość, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Wysyłanie

© 2017 MASTERMINDS.PL

Site is created with ❤️ by Wojciech Laskowski

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account

Przejdź do paska narzędzi