Najlepsze laptopy dla gracza

Z powodu trwania epidemii koronawirusa coraz więcej osób przebywających na przymusowej kwarantannie w domach, zaczyna interesować się segmentem gamingowym i dlatego dla zagorzałych sympatyków tej rozrywki, z pewnością przyda się ranking, w którym pojawią się najlepsze laptopy dla gracza w konkurencyjnych cenach.

Najlepsze laptopy dla gracza w rozsądnej cenie

Przymusowa lub zalecana kwarantanna jest doskonałym okresem dla fanów gier komputerowych. Dzięki dużej ilości wolnego czasu mogą oni bez przeszkód oddać się swojej pasji. Gry internetowe, z racji coraz doskonalszych parametrów technicznych, wymagają także posiadania odpowiedniego sprzętu. Dobry laptop do gier z powodzeniem może zastąpić tradycyjny komputer stacjonarny. Nowoczesne laptopy gamingowe nie muszą być drogie. Odpowiedni sprzęt można kupić za mniej niż 3500 pln. W tym przedziale cenowym mieści się Acer Nitro 5 z GTX 1050. To tani i szybki komputer przenośny z układem GeForce opartym na architekturze Turing. Doskonała karta graficzna, ochrona przed przegrzaniem oraz przedłużona żywotność baterii, to jedne z wielu zalet tego urządzenia.

Laptopy gamingowe sygnowane marką Lenovo i Dell

Zastanawiając się, jak wybrać tani i dobry laptop do gier, warto zwrócić uwagę na ofertę marki Lenovo. Ich najnowsza wersja – Lenovo Ideapad L340 , to komputer marzeń dla każdego gracza. Duża przekątna ekranu – 17’3 cala oraz mocny procesor z kartą graficzną GTX 1650 w przyzwoitej cenie, z pewnością spełnią oczekiwania niejednego fana gier komputerowych. Potrzebując wytrzymałego urządzenia, warto wybrać mocny laptop do gier firmy Dell Inspiron 15 G3 – w wersji z Core i5 i GTX 1650. Jego główną zaletą jest szybki SSD oparty na interfejsie PCI Express, a także układ graficzny GeForce GTX 1650 i wbudowana, bardzo dobra kamerka internetowa, umożlwiająca szybką i bezproblemową komunikację na żywo z innymi graczami w sieci.
Wybierając dobry laptop do gier warto kierować się kilkoma kryteriami. Ważna jest cena tego sprzętu, ale także jego parametry techniczne i możliwości, jakie daje procesor i wbudowana karta graficzna.

Najlepsze laptopy dla gracza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top